2021-07-26

Контакти електронних сервісів ТЦ

Заявки з питань оренди торгових площ та оренди торгових приміщень в ТЦ можна подати в розділі «Сервіси» підменю «Заявка на оренду» .

По загальних питаннях зареєстрованим користувачем послуг звертатися в відповідних розділах «Сервіси» або до адміністраторів.

Бухгалтерські послуги ТЦ у м. Львів надає методом аутсорсингу компанія «PC-Office» . Відповідно питання по бухгалтерських документах (рахунках по оренді і послугах, даних по договорах, актах звірки і так далі ) можна подати в відповідному розділі сайту «Сервіси», подзвонити на їх телефони або написати на поштові адреси, які вказані в розрахункових документах по оренді та послугах ТЦ.

Пропозиції щодо зміни умов договорів оренди торгових площ та приміщень, додаткових послуг ТЦ у м. Львів можна подати заповнивши відповідну форму в розділі сайту «Сервіси» або адміністраторам.

Пропозиції по покращенню бухгалтерських послуг, вирішенню питань оренди торгових площ та приміщень торгового центру м. Львів можна подати зареєстрованим користувачем послуг у відповідному розділі «Сервіси» , а незареєстрованим користувачам у довільній формі через «Контакти» .