2021-07-26

Контакти електронних сервісів ТЦ

Заявки з питань оренди торгових площ та торгових приміщень в ТЦ можна подати в розділі «Сервіси» підменю «Заявка на оренду» .

По загальних питаннях зареєстрованим користувачем послуг звертатися в відповідних розділах «Сервіси» або до адміністраторів.

ІТ послуги та бухгалтерські послуги ТЦ у м. Львів надає компанія «PC-Office». Фірма надає торговому центру послуги методом аутсорсингу. Здійснює бухгалтерське обслуговування та бухгалтерський супровід клієнтів ТЦ. Тому питання по бухгалтерських документах (рахунках по оренді і послугах, даних по договорах, актах звірки і так далі ) можна подати в відповідному розділі сайту «Сервіси», подзвонити на їх телефони або написати на поштові адреси, які вказані в розрахункових документах по оренді та послугах ТЦ.

Пропозиції щодо зміни умов договорів оренди торгових площ та приміщень, додаткових послуг ТЦ у м. Львів можна подати заповнивши відповідну форму в розділі сайту «Сервіси» або адміністраторам.

Ціни на бухгалтерські послуги, ІТ послуги та інші послуги компанії «PC-Office» приведені на її сторінці, посилання на яку приведено в нижній стрічці.

Пропозиції по покращенню бухгалтерського обслуговування, вирішенню питань оренди торгових площ та приміщень торгового центру м. Львів можна подати зареєстрованим користувачем послуг у відповідному розділі «Сервіси» , а незареєстрованим користувачам у довільній формі через «Контакти» .