2021-07-26

Контакти електронних сервісів ТЦ

Заявки з питань оренди торгових площ та оренди торгових приміщень в ТЦ можна подати в розділі «Сервіси» підменю «Заявка на оренду» .

По загальних питаннях зареєстрованим користувачем послуг звертатися в відповідних розділах «Сервіси» або до адміністраторів.

Бухгалтерські послуги ТЦ у м. Львів надає методом аутсорсингу компанія «PC-Office» . Відповідно питання по бухгалтерських документах (рахунках по оренді і послугах, даних по договорах, актах звірки і так далі ) можна подати в відповідному розділі сайту «Сервіси», подзвонити на їх телефони або написати на поштові адреси, які вказані в розрахункових документах по оренді та послугах ТЦ.

Пропозиції щодо зміни умов договорів оренди торгових площ та приміщень, додаткових послуг ТЦ у м. Львів можна подати заповнивши відповідну форму в розділі сайту «Сервіси» або адміністраторам.

Пропозиції по покращенню бухгалтерських послуг, вирішенню питань оренди торгових площ та приміщень торгового центру м. Львів можна подати зареєстрованим користувачем послуг у відповідному розділі «Сервіси» , а незареєстрованим користувачам у довільній формі через «Контакти» .

2022-10-19

Оренда торгових площ і приміщень в Торговий центр ( ТЦ ) у Львові. Заявки по оренді можна подати в розділі «Сервіси» в підменю «Заявка на оренду» . Пропозиції в довільній формі через підменю «Контакти» розділу «Сервіси».

Додатки на продовження договорів по оренді торгових приміщень на 2023 рік необхідно підписати до 01 грудня 2022 року. Додатки до договорів по оренді торгових приміщень і послуг будуть готові до підписання в адміністраторів після 21 листопада 2022 р.