2021-07-26

Сайт електронних сервісів ТЦ.

Якщо в Ваших розрахункових документах з нарахування зарплати, з оплати послуг та плати по оренді торгових приміщень, вказано даний сайт, то переходимо в відповідне підменю розділу «Сервіси» та вводимо логін і пароль, вказаний в розрахунковому документі.

Даний сайт використовується для автоматизації ведення бухгалтерського обліку послуг торгового центру. В підрозділах меню «Сервіси» зареєстровані користувачі сайту мають доступ до нарахувань і оплати послуг, актів звірки, мають можливості робити заявки по зміні умов угод та отримувати довідки.

Бухгалтерські послуги та ІТ послуги Торговому центру надає аутсорсингова компанія «PC-Office», яка створює сайти для торгових центрів, ринків. Компанія здійснює розробку та дизайн сайтів у місті Львів та по Україні. Проводить наповнення сайтів контентом та адаптацію їх під мобільні пристрої. Здійснює пошукову оптимізацію сайтів та реєструє їх в пошукових системах.

В вашому особистому електронному кабінеті приведено максимум інформації. Якщо виникли запитання, то їх можна подати в відповідному розділі сайту «Сервіси», на мобільні телефони та поштові адреси компанії, яка здійснює бухгалтерське обслуговування та ІТ супровід. Контакти вказані в розрахункових документах по нарахуванню заробітної плати, по оренді торгових приміщень, площ та послугах торгового центру.