Електронні сервіси з оренди торгових приміщень Львів

2021-07-26

Оренда торгових приміщень комерційної нерухомості Львів Київ.

Даний сайт використовується для надання послуг з оренди торгових приміщень комерційної нерухомості торгових центрів і ринків в місті Львів і Київ та по Україні. Власники приміщень в Україні, які отримують плату за оренду безготівково, можуть організувати на нашому сайті ефективний і недорогий сервіс з надання своїх послуг. Тоді вам в смартфоні буде доступна вся інформація по розрахунках з щоденним оновленням, а також багато інших послуг, які описані на головному сайті нашої компанії.

Якщо ви хочете зняти приміщення в оренду по привабливій ціні і вас цікавить оренда комерційних торгових приміщень під магазин або салон від власника у Львові та Києві та по Україні то переходимо в підменю «Заявка на оренду» розділу «Сервіси» та заповнюємо заявку. У розділі «Оренда» приводяться доступні пропозиції по вільним приміщенням від орендодавців, які мають договори на обслуговування на цьому сайті.

Якщо ви орендар і в ваших розрахункових документах з оплати послуг та плати по оренді торгових приміщень вказано даний сайт, то переходимо в підменю «Послуги та оренда» розділу «Сервіси» та вводимо логін і пароль, вказаний в розрахунковому документі. Якщо ви найманий працівник і в вашій карточці по зарплаті вказано даний сайт, то переходимо в підменю «Зарплатний проект» розділу «Сервіси» та вводимо логін і пароль, вказаний в розрахунковому документі. При вході в сервіси краще поставити галочку «запам’ятати» для того, щоб не вводити пароль наступний раз.

В вашому особистому електронному кабінеті приведено максимум інформації. Кабінет адаптований під мобільний телефон. Якщо виникли запитання, то їх можна подати в відповідному розділі сайту «Сервіси», на мобільні телефони та поштові адреси компанії, яка здійснює бухгалтерське обслуговування та ІТ супровід. Контакти вказані в розрахункових документах по нарахуванню заробітної плати, по оренді торгових приміщень та платі за послуги.

В підрозділах меню «Сервіси» зареєстровані користувачі сайту мають доступ до помісячних нарахувань і оплати за послуги та оренду, актів звірки за останні три роки. Також через підрозділи меню «Сервіси» можна зробити заявки по зміні умов угод та отримувати довідки. Орендарі, які хочуть, щоб інформація про їх торгові павільйони відображалася в розділі «Магазини» подають заявку в відповідному підменю розділу «Сервіси», прикріпляючи до неї фотографії і текст з описом магазину та ключові слова для пошукової системи.

Даний сайт обслуговується компанією «PC-Office», яка створює і підтримує сервіси для ведення діяльності та надання послуг з доступом «365/24» для компаній у місті Львів і Київ та по Україні: ринків, торгових центрів, ОСББ і інших надавачів послуг великій кількості клієнтів.