2021-07-26

Меню знаходиться в верхній стрічці.

На головну сторінку виводиться базова інформація.

В першому блоці виводиться сума, яка була виставлена в рахунку станом на 1 число текучого місяця, сума оплачених коштів станом на попередній день і остання погоджена Контрольна сума (КС) по енергозбереженню.

В другому блоці виводиться список послуг наданих в попередньому місяці згідно підписаних угод з розшифровкою використовуваних площ.

В п. 4.1 маємо послугу по забезпеченню функціонування даного приміщення п. 4.1 з деталізацією площі і суми включеного в неї авансу додаткових послуг (ДП).

В п. 4.2 маємо послугу з виставлення рекламних щитів, манекенів, стійок та ін. за межі НП з деталізацією площі.

В п. 4.3 приводиться вартість послуги оренда рекламних площ з деталізацією площі зовнішньої і внутрішньої реклами.

В п. 4.4 маємо додатковий об’єм послуг по забезпеченню функціонування НП, який зменшено на суму ДП. Сума ДП знаходиться в межах від 0 до 150 грн, згідно підписаних угод.

В п. 4.4* відображається знижки та коригування послуг, наприклад виявлені помилки, коригування неповного місяця тощо.

В третьому блоці, який оформлений у виді акту-звірки маємо рахунки, які можна відкрити, вибравши потрібний період. В документах «рахунки» і «звірка» приводяться залишки на початок і кінець періоду. Якщо сума знаходиться в стовпчику «оплачено», то замовник має переплату, а якщо в стовпчику «нараховано», то замовник має заборгованість.

В четвертому блоці приводяться дані КТЕ.

В пункті меню «Звірка 1» надана детальна розшифровка суми нарахування згідно укладених угод. В пункті меню «КС» можна погодити контрольні суми.

В пункті меню «Налаштування» можна задати інформацію, яку можна буде використати для відновлення паролю та інших сервісних можливостей. В підпункті меню «Користі поради» приводиться інформація, яка може бути Вам потрібна. Останній пункт меню показує номер угоди. Якщо нажати вийти, то потрібно буде ще раз набирати пароль.

Для власників кількох павільйонів є можливість обєднати інформацію про всі павільйони під одним кодом. Для цього треба написати лист на поштову скриньку головний код, а дужках ( коди інших НП)